Линеен лазер BOSCH GLL 12V-100-33 CG
Точност на нивелиране - ± 0,3 mm/m
Основни предимства:
✔ Двоен източник на захранване – Работи както с 12V литиево-йонна батерия, така и с AA алкални батерии за максимална гъвкавост.
✔ Прецизно самонивелиране – Нивелира се автоматично за 4 секунди, осигурявайки точност от ± 0,3 mm/m.
Технически характеристики
Лазерен диод500 - 540 nm, < 10 mW
Клас на лазера2
Работен обхват, m30/100
Диапазон на самонивелиране± 4°
Защита IP 65
Резба на статива1/4", 5/8"
Точност на нивелиране, mm/m± 0,3
Работна температура, °Cот -10 до - 40
Тегло, kg0,96
Окомплектовка 4 броя батерии - 1,5 V LR6 (AA), адаптер, лазерна мишена, универсален държач LB 10 Professional и чанта